IV Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Dziecko. Kultura – Sztuka – Edukacja”

IV_Miedzynarodowa_Konferencja_Naukowa_Dziecko_Kultura_Sztuka_Edukacja
Kategoria
Nauka
Termin
23 maja 2019 - 24 maja 2019
Miejsce
Uniwersytet Pedagogiczny - Kraków
E-mail
kdzierwa@op.pl

Katedra Edukacji Artystycznej Instytutu Pedagogiki Przedszkolnej i Szkolnej Wydziału Pedagogicznego, Wydział Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie przy współpracy ze Stowarzyszeniem The Cultural Association „ARS”, Instytutem Pedagogiki i Psychologii Narodowego Pedagogicznego Uniwersytetu im. Dragomanowa w Kijowie, Instytutem Muzyki i Sztuk Pięknych Uniwersytetu Pedagogicznego w Kirovogradzie zapraszają na IV Międzynarodową Konferencję Naukową „Dziecko. Kultura – Sztuka – Edukacja” organizowaną w Krakowie 23–24 maja 2019 r.

Już po raz czwarty, tematem spotkania będzie bardzo szeroko pojęta edukacja kulturalna i artystyczna. Propozycja jest skierowana do środowiska naukowego i nauczycielskiego. Zapraszamy również tych z Państwa, którzy związani są z ośrodkami i instytucjami działającymi na rzecz upowszechniania kultury i sztuki.

Tak szeroka formuła Konferencji pozwoli podjąć dyskusję na temat aktualnej sytuacji edukacji kulturowej i artystycznej, pogłębienie naszej wiedzy i wymianę doświadczeń.

 
 

Wspierane przez iCagenda