3. Targi artystów i dizajnerów Nówka Sztuka. Edycja online

3-Targi-artystow-i-dizajnerow-Nowka-Sztuka
Kategoria
Kultura
Termin
28 listopada 2020 - 29 listopada 2020
Miejsce
online

 

28–29 listopada 2020 roku odbędzie się trzecia edycja spotkania artystów i dizajnerów online – wydarzenia skierowanego do twórców, koneserów sztuki i designu, miłośników oryginalnych dzieł i poszukiwaczy talentów. Będzie to okazja zakupu niebanalnych i wyselekcjonowanych przez specjalistów prac bez prowizji, prosto od autorów.

Impreza jest jedynym w swoim rodzaju eventem wspierającym twórczość młodego pokolenia. Powstała z oddolnej inicjatywy środowiska akademickiego z całej Polski i odbywa się w ramach miejskiego festiwalu „Sztuka do rzeczy – design w Krakowie”, organizowanego przez Wydział Kultury UMK pod patronatem Prezydenta Miasta Krakowa.

Sztuki piękne oraz plakat, dizajn, ilustracja i projektowanie graficzne, sztuka tatuażu – to nie jedyne dziedziny twórczości, z którymi można się spotkać podczas „Nówki Sztuki”, dedykowanej zarówno autorom jak i potencjalnym odbiorcom.

Podczas dwóch dni trwania „Nówki Sztuki” uczestnicy mogą wziąć udział w różnorodnych wydarzeniach towarzyszących, takich jak przegląd i konsultacja portfolio z uznanymi przedstawicielami środowiska twórczego, warsztaty mistrzowskie, prelekcje cenionych autorytetów, a także mają sposobność do przysłuchania się opinii ekspertów na różne tematy w trakcie zorganizowanych debat.

 

Organizator: Fundacja Wydziału Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie
Współorganizator: Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie
Partnerzy: Dydo Poster Gallery, F.A.I.T.
Produkcja: One Production
Partner w realizacji sprzedaży: Rzeczy Same

 
 

Wspierane przez iCagenda