„The sixth Workshop of Vietnamese Students in Poland (WVSP2021)” i „The second Poland-Vietnam Symposium on Natural Science, High Technologies and Humanities (PolVietSym2021)”

The-sixth-Workshop-of-Vietnamese-Students-in-Poland
Kategoria
Nauka
Termin
20 listopada 2021 - 21 listopada 2021
Miejsce
hybrydowo (online oraz Uniwersytet Pedagogiczny)
E-mail
wvsp2021@up.krakow.pl

 

„The sixth Workshop of Vietnamese Students in Poland (WVSP2021)” odbędzie się 20–21 listopada 2021 roku. Jest zaplanowana w trybie zdalnym, jednocześnie w trybie stacjonarnym (spotkanie w Krakowie, w przypadku gdy wszelkie ograniczenia zostaną zniesione). Tematyka WVS2021 obejmuje wszystkie dziedziny nauk przyrodniczych, nauk społecznych oraz technologii (biologia i medycyna, fizyka i matematyka, technologia informatyczna, nauki humanistyczne, nauki społeczne i inne). Uczestnicy WVSP2021 będą mieli również możliwość wysłuchania specjalnych wykładów dotyczących najnowszych osiągnięć w nauce i technice, prezentowanych przez zaproszonych wykładowców.

„The second Poland-Vietnam Symposium on Natural Science, High Technologies and Humanities for Young Scientists (PolVietSym2021)” odbędzie się 20–21 listopada 2021 roku. PolVietSym2021 to konferencja równoległa do WVSP2021. Oba spotkania mają podobny cel i schemat. Jedyną różnicą jest to, że PolVietSym2021 opiera się głównie na dwustronnej współpracy między PUC a Wietnamem i skupia się na wzmocnieniu takiej współpracy.

Organizatorzy WVSP2021:
Instytut Fizyki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie we współpracy z Wietnamskim Stowarzyszeniem Naukowo-Techniczne w Polsce, Instytutem Fizyki Polskiej Akademii Nauk w Warszawie oraz Fundację Wspierania Integracji Wietnamczyków w Polsce

Organizatorzy PolVietSym2021:
Instytut Fizyki i Instytut Biologii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie we współpracy z Instytutem Rolnictwa i Środowiska Uniwersytetu w Quang Binh oraz Instytutem Nauk o Materiałach Wietnamskiej Akademii Nauk i Technologii w Hanoi w Wietnamie

 
 

Wspierane przez iCagenda