Prelekcja „Moskwa, Transsib, Bajkał, Wołgograd – migawki z podróży po Rosji”

Prelekcja_Moskwa_Transsib_Bajkal_Wołgograd_migawki_z_podrozy_po_Rosji
Kategoria
Wydarzenie
Termin
25 kwietnia 2018 19:00 - 22:00
Miejsce
Klub Studencki „Bakałarz” - Romana Ingardena 4, 30-060 Kraków
E-mail
bakalarz@up.krakow.pl

 

W imieniu Klubu Studenckiego „Bakałarz” serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Wieczorne spotkania podróżnicze”.

Gościem będzie dr Łukasz Stach (Instytut Politologii, Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie), który zaprezentuje prelekcję „Moskwa, Transsib, Bajkał, Wołgograd – migawki z podróży po Rosji”.

„Dwukrotnie miałem przyjemność być w Rosji. Dlaczego piszę przyjemność? Bo to niezwykły kraj, ciekawi ludzie i liczne przygody – generalnie pozytywne. Rosja często postrzegana jest w Polsce jako półdziki, barbarzyński kraj, ale spotkanie z Rosją face to face zmienia ten obraz. Jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś o Rosji, jak tam pojechać, na co być gotowym i co można zobaczyć – zapraszam!”
dr Łukasz Stach

Dr Łukasz Stach – politolog zajmujący się problemami stosunków międzynarodowych, zwłaszcza w rejonie Azji Południowo-Wschodniej. Zainteresowania naukowe stara się łączyć z podróżami, niekoniecznie do miejsc, reklamowanych przez biura turystyczne w ofercie „last minute”. Oprócz podróży interesuje się lotnictwem oraz biegami narciarskimi, które czynnie realizuje.

Wstęp wolny

 
 

Wspierane przez iCagenda